Raport o rynku nieruchomości w Ta' Xbiex
Mediany cen, liczba ogłoszeń i ostatnie trendy dla nieruchomości w Ta' Xbiex, Malta
Dane z 9 maja 2026
Headline statistics
- Aktywne ogłoszenia
- 67
- Na sprzedaż
- 18
- Do wynajęcia
- 49
- Mediana ceny sprzedaży
- 425 000 €
- Mediana miesięcznego czynszu
- 1500 €
Mediana ceny i nowe ogłoszenia (ostatnie 12 miesięcy)
Trend mediany cen sprzedaży i wynajmu w Ta' Xbiex w ostatnim roku. Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc nowych ogłoszeń wraz z odpowiadającą medianą ceny.
Mediana ceny sprzedaży według typu nieruchomości
W Ta' Xbiex najczęściej oferowanym typem nieruchomości jest apartment (7 ogłoszeń). Poniżej mediana ceny sprzedaży dla każdego typu z co najmniej 3 aktywnymi ogłoszeniami.
| Typ nieruchomości | Ogłoszenia | Mediana ceny |
|---|---|---|
| apartment | 7 | 290 000 € |
| maisonette | 3 | 285 000 € |
Mediana ceny sprzedaży według liczby sypialni
| Sypialnie | Ogłoszenia | Mediana ceny |
|---|---|---|
| 1 | 3 | 290 000 € |
| 2 | 5 | 260 000 € |
| 3 | 3 | 650 000 € |
Jak Ta' Xbiex wypada na tle innych
Porównanie Ta' Xbiex z resztą Malty i sąsiednimi obszarami o największej liczbie ogłoszeń. Kolumna delta pokazuje, jak mediana ceny sprzedaży Ta' Xbiex wypada w stosunku do każdego wiersza.
| Obszar | Ogłoszenia | Mediana sprzedaży | vs aktualny | Mediana czynszu | |
|---|---|---|---|---|---|
| Malta | 8652 | 390 000 € | +9% | 1300 € | Zobacz raport |
| North | 4384 | 457 000 € | -7% | 1400 € | Zobacz raport |
| Central | 1873 | 362 000 € | +17% | 1200 € | Zobacz raport |
| South | 1815 | 367 000 € | +16% | 1200 € | Zobacz raport |
| Gozo | 580 | 309 000 € | +38% | 1200 € | Zobacz raport |
| St. Paul's Bay | 700 | 313 000 € | +36% | 1200 € | Zobacz raport |
| Sliema | 664 | 824 500 € | -48% | 1900 € | Zobacz raport |
| St. Julian's | 496 | 580 000 € | -27% | 1500 € | Zobacz raport |
Ostatnie ogłoszenia w Ta' Xbiex
Przegląd najnowszych dodanych ogłoszeń śledzonych przez Darscover.
Bezpłatne narzędzia
Policz, zanim kupisz
Bezpłatne narzędzia
Policz, zanim kupisz
Powiązane raporty rynkowe
Porównaj Ta' Xbiex z resztą Malty lub przejdź do raportu sąsiedniego obszaru.