Raport o rynku nieruchomości w St. Paul's Bay
Mediany cen, liczba ogłoszeń i ostatnie trendy dla nieruchomości w St. Paul's Bay, Malta
Dane z 15 maja 2026
Headline statistics
- Aktywne ogłoszenia
- 690
- Na sprzedaż
- 280
- Do wynajęcia
- 410
- Mediana ceny sprzedaży
- 310 000 €
- Mediana miesięcznego czynszu
- 1200 €
Mediana ceny i nowe ogłoszenia (ostatnie 12 miesięcy)
Trend mediany cen sprzedaży i wynajmu w St. Paul's Bay w ostatnim roku. Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc nowych ogłoszeń wraz z odpowiadającą medianą ceny.
Mediana ceny sprzedaży według typu nieruchomości
W St. Paul's Bay najczęściej oferowanym typem nieruchomości jest apartment (143 ogłoszeń). Poniżej mediana ceny sprzedaży dla każdego typu z co najmniej 3 aktywnymi ogłoszeniami.
| Typ nieruchomości | Ogłoszenia | Mediana ceny |
|---|---|---|
| apartment | 143 | 289 000 € |
| penthouse | 46 | 408 500 € |
| maisonette | 21 | 340 000 € |
| villa | 5 | 1 480 000 € |
| farmhouse | 4 | 2 184 000 € |
Mediana ceny sprzedaży według liczby sypialni
| Sypialnie | Ogłoszenia | Mediana ceny |
|---|---|---|
| Kawalerka | 8 | 312 000 € |
| 1 | 34 | 249 450 € |
| 2 | 83 | 325 000 € |
| 3 | 96 | 351 000 € |
| 4 | 5 | 504 000 € |
Jak St. Paul's Bay wypada na tle innych
Porównanie St. Paul's Bay z resztą Malty i sąsiednimi obszarami o największej liczbie ogłoszeń. Kolumna delta pokazuje, jak mediana ceny sprzedaży St. Paul's Bay wypada w stosunku do każdego wiersza.
| Obszar | Ogłoszenia | Mediana sprzedaży | vs aktualny | Mediana czynszu | |
|---|---|---|---|---|---|
| Malta | 8649 | 395 000 € | -22% | 1300 € | Zobacz raport |
| North | 4383 | 460 500 € | -33% | 1400 € | Zobacz raport |
| Central | 1874 | 365 000 € | -15% | 1200 € | Zobacz raport |
| South | 1818 | 369 000 € | -16% | 1200 € | Zobacz raport |
| Gozo | 574 | 309 500 € | 0% | 1200 € | Zobacz raport |
| Sliema | 664 | 824 500 € | -62% | 1900 € | Zobacz raport |
| St. Julian's | 496 | 590 000 € | -47% | 1500 € | Zobacz raport |
| Swieqi | 409 | 634 000 € | -51% | 1650 € | Zobacz raport |
Ostatnie ogłoszenia w St. Paul's Bay
Przegląd najnowszych dodanych ogłoszeń śledzonych przez Darscover.
Bezpłatne narzędzia
Policz, zanim kupisz
Bezpłatne narzędzia
Policz, zanim kupisz
Powiązane raporty rynkowe
Porównaj St. Paul's Bay z resztą Malty lub przejdź do raportu sąsiedniego obszaru.