Darscover Logo

Raport o rynku nieruchomości w Mellieħa

Mediany cen, liczba ogłoszeń i ostatnie trendy dla nieruchomości w Mellieħa, Malta

Dane z 12 maja 2026

Headline statistics

Aktywne ogłoszenia
296
Na sprzedaż
163
Do wynajęcia
133
Mediana ceny sprzedaży
580 000 €
Mediana miesięcznego czynszu
1300 €

Mediana ceny i nowe ogłoszenia (ostatnie 12 miesięcy)

Trend mediany cen sprzedaży i wynajmu w Mellieħa w ostatnim roku. Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc nowych ogłoszeń wraz z odpowiadającą medianą ceny.

05070911010305Sprzedaż (mediana)Wynajem (mediana)Nowe ogłoszenia472 500 €

Mediana ceny sprzedaży według typu nieruchomości

W Mellieħa najczęściej oferowanym typem nieruchomości jest apartment (67 ogłoszeń). Poniżej mediana ceny sprzedaży dla każdego typu z co najmniej 3 aktywnymi ogłoszeniami.

Typ nieruchomościOgłoszeniaMediana ceny
apartment67410 000 €
penthouse30698 750 €
villa292 659 000 €
maisonette14356 000 €
bungalow82 527 500 €

Mediana ceny sprzedaży według liczby sypialni

SypialnieOgłoszeniaMediana ceny
Kawalerka7558 000 €
115435 000 €
231329 000 €
376634 000 €
4122 754 500 €
572 900 000 €

Jak Mellieħa wypada na tle innych

Porównanie Mellieħa z resztą Malty i sąsiednimi obszarami o największej liczbie ogłoszeń. Kolumna delta pokazuje, jak mediana ceny sprzedaży Mellieħa wypada w stosunku do każdego wiersza.

ObszarOgłoszeniaMediana sprzedażyvs aktualnyMediana czynszu
Malta8617390 000 €+49%1300 €Zobacz raport
North4357457 500 €+27%1400 €Zobacz raport
Central1866362 000 €+60%1200 €Zobacz raport
South1816367 000 €+58%1200 €Zobacz raport
Gozo578309 500 €+87%1200 €Zobacz raport
St. Paul's Bay693311 500 €+86%1200 €Zobacz raport
Sliema663824 500 €-30%1900 €Zobacz raport
St. Julian's494580 000 €0%1500 €Zobacz raport

Ostatnie ogłoszenia w Mellieħa

Przegląd najnowszych dodanych ogłoszeń śledzonych przez Darscover.

Bezpłatne narzędzia

Policz, zanim kupisz

Porównaj Mellieħa z resztą Malty lub przejdź do raportu sąsiedniego obszaru.

O tych liczbach

Ten raport jest generowany z aktualnych danych ogłoszeń Darscover za okres od 12 maja 2025 do 12 maja 2026. Mediany cen są obliczane wyłącznie z aktywnych ogłoszeń (nie oczekujących, sprzedanych lub oznaczonych). Zbiór danych obejmuje 296 ogłoszeń, w tym 163 na sprzedaż i 133 do wynajęcia. Metodologia może ewoluować wraz ze wzrostem zasobów.

Ostatnia publikacja 12 maja 2026