Darscover Logo

Vastgoedmarktrapport Santa Venera

Mediane prijzen, advertentievolume en recente trends voor vastgoed in Santa Venera, Malta

Data van 12 mei 2026

Headline statistics

Actieve advertenties
118
Te koop
66
Te huur
52
Mediane verkoopprijs
€ 352.500
Mediane maandhuur
€ 1.250

Mediane prijs en nieuwe advertenties (laatste 12 maanden)

Verloop van de mediane verkoop en huurprijzen in Santa Venera over het afgelopen jaar. Elke balk vertegenwoordigt een maand met nieuwe advertenties en de bijbehorende mediane prijs.

0507110204Verkoop (mediaan)Huur (mediaan)Nieuwe advertenties

Mediane verkoopprijs per type woning

In Santa Venera is het meest aangeboden type woning de apartment (19 advertenties). Hieronder de mediane verkoopprijs per type met minstens 3 actieve advertenties.

Type woningAdvertentiesMediane prijs
apartment19€ 290.000
penthouse17€ 324.000
maisonette10€ 376.000
town house3€ 850.000

Mediane verkoopprijs per aantal slaapkamers

SlaapkamersAdvertentiesMediane prijs
18€ 267.500
219€ 290.000
320€ 414.500

Hoe Santa Venera zich verhoudt

Vergelijking naast elkaar van Santa Venera met de rest van Malta en de aangrenzende gebieden met het hoogste advertentievolume. De delta kolom toont hoe de mediane verkoopprijs van Santa Venera zich verhoudt tot elke rij.

GebiedAdvertentiesMediane verkoopvs huidigMediane huur
Malta8.629€ 390.000-10%€ 1.300Rapport bekijken
North4.365€ 459.000-23%€ 1.400Rapport bekijken
Central1.868€ 362.000-3%€ 1.200Rapport bekijken
South1.818€ 367.000-4%€ 1.200Rapport bekijken
Gozo578€ 309.500+14%€ 1.200Rapport bekijken
Birkirkara450€ 345.000+2%€ 1.200Rapport bekijken
Gżira277€ 325.000+8%€ 1.325Rapport bekijken
Msida251€ 300.000+18%€ 1.200Rapport bekijken

Recente advertenties in Santa Venera

Een overzicht van de meest recent toegevoegde advertenties die door Darscover worden gevolgd.

Gratis tools

Reken het door voor je koopt

Vergelijk Santa Venera met de rest van Malta of ga naar het rapport van een nabijgelegen gebied.

Over deze cijfers

Dit rapport wordt gegenereerd op basis van de live advertentiedata van Darscover voor de periode 12 mei 2025 tot 12 mei 2026. Mediane prijzen worden alleen berekend over actieve advertenties (niet in afwachting, verkocht of gemeld). De dataset omvat 118 advertenties, waarvan 66 te koop en 52 te huur. De methodologie kan evolueren naarmate de voorraad groeit.

Laatst gepubliceerd op 12 mei 2026