Darscover Logo

Vastgoedmarktrapport Mġarr

Mediane prijzen, advertentievolume en recente trends voor vastgoed in Mġarr, Malta

Data van 12 mei 2026

Headline statistics

Actieve advertenties
99
Te koop
31
Te huur
68
Mediane verkoopprijs
€ 450.000
Mediane maandhuur
€ 1.200

Mediane prijs en nieuwe advertenties (laatste 12 maanden)

Verloop van de mediane verkoop en huurprijzen in Mġarr over het afgelopen jaar. Elke balk vertegenwoordigt een maand met nieuwe advertenties en de bijbehorende mediane prijs.

050811010305Verkoop (mediaan)Huur (mediaan)Nieuwe advertenties

Mediane verkoopprijs per type woning

In Mġarr is het meest aangeboden type woning de penthouse (9 advertenties). Hieronder de mediane verkoopprijs per type met minstens 3 actieve advertenties.

Type woningAdvertentiesMediane prijs
penthouse9€ 495.000
apartment5€ 450.000
maisonette4€ 407.500

Mediane verkoopprijs per aantal slaapkamers

SlaapkamersAdvertentiesMediane prijs
212€ 410.000
37€ 695.000
44€ 5.200.000

Hoe Mġarr zich verhoudt

Vergelijking naast elkaar van Mġarr met de rest van Malta en de aangrenzende gebieden met het hoogste advertentievolume. De delta kolom toont hoe de mediane verkoopprijs van Mġarr zich verhoudt tot elke rij.

GebiedAdvertentiesMediane verkoopvs huidigMediane huur
Malta8.629€ 390.000+15%€ 1.300Rapport bekijken
North4.365€ 459.000-2%€ 1.400Rapport bekijken
Central1.868€ 362.000+24%€ 1.200Rapport bekijken
South1.818€ 367.000+23%€ 1.200Rapport bekijken
Gozo578€ 309.500+45%€ 1.200Rapport bekijken
St. Paul's Bay693€ 311.500+44%€ 1.200Rapport bekijken
Sliema664€ 824.500-45%€ 1.875Rapport bekijken
St. Julian's495€ 580.000-22%€ 1.500Rapport bekijken

Recente advertenties in Mġarr

Een overzicht van de meest recent toegevoegde advertenties die door Darscover worden gevolgd.

Gratis tools

Reken het door voor je koopt

Vergelijk Mġarr met de rest van Malta of ga naar het rapport van een nabijgelegen gebied.

Over deze cijfers

Dit rapport wordt gegenereerd op basis van de live advertentiedata van Darscover voor de periode 12 mei 2025 tot 12 mei 2026. Mediane prijzen worden alleen berekend over actieve advertenties (niet in afwachting, verkocht of gemeld). De dataset omvat 99 advertenties, waarvan 31 te koop en 68 te huur. De methodologie kan evolueren naarmate de voorraad groeit.

Laatst gepubliceerd op 12 mei 2026