Raport o rynku nieruchomości w Bormla
Mediany cen, liczba ogłoszeń i ostatnie trendy dla nieruchomości w Bormla, Malta
Dane z 13 maja 2026
Headline statistics
- Aktywne ogłoszenia
- 47
- Na sprzedaż
- 19
- Do wynajęcia
- 28
- Mediana ceny sprzedaży
- 585 000 €
- Mediana miesięcznego czynszu
- 1200 €
Mediana ceny i nowe ogłoszenia (ostatnie 12 miesięcy)
Trend mediany cen sprzedaży i wynajmu w Bormla w ostatnim roku. Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc nowych ogłoszeń wraz z odpowiadającą medianą ceny.
Mediana ceny sprzedaży według typu nieruchomości
W Bormla najczęściej oferowanym typem nieruchomości jest town_house (11 ogłoszeń). Poniżej mediana ceny sprzedaży dla każdego typu z co najmniej 3 aktywnymi ogłoszeniami.
| Typ nieruchomości | Ogłoszenia | Mediana ceny |
|---|---|---|
| town house | 11 | 585 000 € |
Mediana ceny sprzedaży według liczby sypialni
| Sypialnie | Ogłoszenia | Mediana ceny |
|---|---|---|
| 2 | 3 | 595 000 € |
| 3 | 9 | 550 000 € |
Jak Bormla wypada na tle innych
Porównanie Bormla z resztą Malty i sąsiednimi obszarami o największej liczbie ogłoszeń. Kolumna delta pokazuje, jak mediana ceny sprzedaży Bormla wypada w stosunku do każdego wiersza.
| Obszar | Ogłoszenia | Mediana sprzedaży | vs aktualny | Mediana czynszu | |
|---|---|---|---|---|---|
| Malta | 8625 | 393 000 € | +49% | 1300 € | Zobacz raport |
| North | 4364 | 460 000 € | +27% | 1400 € | Zobacz raport |
| Central | 1869 | 363 500 € | +61% | 1200 € | Zobacz raport |
| South | 1818 | 367 500 € | +59% | 1200 € | Zobacz raport |
| Gozo | 574 | 310 000 € | +89% | 1200 € | Zobacz raport |
| Marsaskala | 359 | 320 000 € | +83% | 1200 € | Zobacz raport |
| Qormi | 260 | 375 000 € | +56% | 1200 € | Zobacz raport |
| Fgura | 131 | 296 500 € | +97% | 1200 € | Zobacz raport |
Ostatnie ogłoszenia w Bormla
Przegląd najnowszych dodanych ogłoszeń śledzonych przez Darscover.
Bezpłatne narzędzia
Policz, zanim kupisz
Bezpłatne narzędzia
Policz, zanim kupisz
Powiązane raporty rynkowe
Porównaj Bormla z resztą Malty lub przejdź do raportu sąsiedniego obszaru.