Darscover Logo

Vastgoedmarktrapport Paola

Mediane prijzen, advertentievolume en recente trends voor vastgoed in Paola, Malta

Data van 13 mei 2026

Headline statistics

Actieve advertenties
92
Te koop
72
Te huur
20
Mediane verkoopprijs
€ 277.500
Mediane maandhuur
€ 1.200

Mediane prijs en nieuwe advertenties (laatste 12 maanden)

Verloop van de mediane verkoop en huurprijzen in Paola over het afgelopen jaar. Elke balk vertegenwoordigt een maand met nieuwe advertenties en de bijbehorende mediane prijs.

050810120204Verkoop (mediaan)Huur (mediaan)Nieuwe advertenties€ 270.000

Mediane verkoopprijs per type woning

In Paola is het meest aangeboden type woning de apartment (20 advertenties). Hieronder de mediane verkoopprijs per type met minstens 3 actieve advertenties.

Type woningAdvertentiesMediane prijs
apartment20€ 178.000
penthouse13€ 192.000
town house10€ 447.500
maisonette9€ 340.000
terraced house3€ 840.000

Mediane verkoopprijs per aantal slaapkamers

SlaapkamersAdvertentiesMediane prijs
114€ 183.500
221€ 266.000
315€ 303.000
45€ 904.000

Hoe Paola zich verhoudt

Vergelijking naast elkaar van Paola met de rest van Malta en de aangrenzende gebieden met het hoogste advertentievolume. De delta kolom toont hoe de mediane verkoopprijs van Paola zich verhoudt tot elke rij.

GebiedAdvertentiesMediane verkoopvs huidigMediane huur
Malta8.626€ 392.500-29%€ 1.300Rapport bekijken
North4.364€ 460.000-40%€ 1.400Rapport bekijken
Central1.870€ 362.000-23%€ 1.200Rapport bekijken
South1.818€ 367.500-24%€ 1.200Rapport bekijken
Gozo574€ 310.000-10%€ 1.200Rapport bekijken
Marsaskala359€ 320.000-13%€ 1.200Rapport bekijken
Qormi260€ 375.000-26%€ 1.200Rapport bekijken
Fgura131€ 296.500-6%€ 1.200Rapport bekijken

Recente advertenties in Paola

Een overzicht van de meest recent toegevoegde advertenties die door Darscover worden gevolgd.

Gratis tools

Reken het door voor je koopt

Vergelijk Paola met de rest van Malta of ga naar het rapport van een nabijgelegen gebied.

Over deze cijfers

Dit rapport wordt gegenereerd op basis van de live advertentiedata van Darscover voor de periode 13 mei 2025 tot 13 mei 2026. Mediane prijzen worden alleen berekend over actieve advertenties (niet in afwachting, verkocht of gemeld). De dataset omvat 92 advertenties, waarvan 72 te koop en 20 te huur. De methodologie kan evolueren naarmate de voorraad groeit.

Laatst gepubliceerd op 13 mei 2026