Darscover Logo

Boligpriser i Qrendi

Aktuelle udbudspriser fra boligannoncer til salg i Qrendi, South.

Baseret pa 94 aktive annoncer, opdateret 18. oktober 2026

Median udbudspris
574.000 €
Aktive annoncer til salg
94
Medianpris pr. m²
3.979 €

Median udbudspris pr. boligtype

BoligtypeMedianprisAnnoncer
Lejligheder459.000 €32
Karakterhuse900.000 €25
Maisonetter447.500 €14
Penthouses585.000 €11

Hvad er din bolig vaerd?

Det gratis vurderingsvaerktoj tager udgangspunkt i de aktuelle medianer for Qrendi og justerer for din boligs storrelse, type og stand. Estimatet vises, for du bliver bedt om noget.

Fa en gratis vurdering

Over 94 annoncer til salg gar medianerne pr. boligtype fra 447.500 € til 900.000 €

Want the detail behind the Qrendi numbers?

The comparable listings behind these medians, the sample size for Qrendi, and the three things that move a sale price most.

Disse tal stammer fra aktive boligannoncer til salg i Qrendi pa Darscover, 94 ved seneste opdatering 18. oktober 2026. Udbudspriser er ikke handelspriser, men de viser, hvor saelgere i Qrendi positionerer sig lige nu.

Laes tabellen pr. boligtype, for du tager overskriftstallet personligt: udbuddets sammensaetning flytter medianen. Lejligheder-annoncer har lige nu en median pa 459.000 € i Qrendi.

Nar du er klar, omdanner vurderingsvaerktojet disse medianer til et estimat for netop din bolig i Qrendi. Tallet er gratis, og der bedes ikke om noget, for det vises.

Salg i Qrendi: hyppige sporgsmal

Hvad er den mediane udbudspris i Qrendi?
Den mediane udbudspris over 94 aktive annoncer til salg i Qrendi er 574.000 €, pr. 18. oktober 2026.
Hvilke boligtyper har prisdata i Qrendi?
4 boligtyper har i ojeblikket nok aktive annoncer i Qrendi til at offentliggore deres egen median: Lejligheder, Karakterhuse, Maisonetter, Penthouses.
Hvordan finder jeg ud af, hvad mit hjem i Qrendi er vaerd?
Brug det gratis vurderingsvaerktoj. Det tager udgangspunkt i de aktuelle medianer for Qrendi, justerer for din boligs detaljer, og estimatet vises, for du bliver bedt om noget.