Darscover Logo

Boligpriser i Mqabba

Aktuelle udbudspriser fra boligannoncer til salg i Mqabba, South.

Baseret pa 54 aktive annoncer, opdateret 17. oktober 2026

Median udbudspris
468.000 €
Aktive annoncer til salg
54
Medianpris pr. m²
4.010 €

Median udbudspris pr. boligtype

BoligtypeMedianprisAnnoncer
Lejligheder435.500 €24
Maisonetter468.000 €11
Penthouses478.000 €10

Hvad er din bolig vaerd?

Det gratis vurderingsvaerktoj tager udgangspunkt i de aktuelle medianer for Mqabba og justerer for din boligs storrelse, type og stand. Estimatet vises, for du bliver bedt om noget.

Fa en gratis vurdering

Over 54 annoncer til salg gar medianerne pr. boligtype fra 435.500 € til 478.000 €

Want the detail behind the Mqabba numbers?

The comparable listings behind these medians, the sample size for Mqabba, and the three things that move a sale price most.

Disse tal stammer fra aktive boligannoncer til salg i Mqabba pa Darscover, 54 ved seneste opdatering 17. oktober 2026. Udbudspriser er ikke handelspriser, men de viser, hvor saelgere i Mqabba positionerer sig lige nu.

Laes tabellen pr. boligtype, for du tager overskriftstallet personligt: udbuddets sammensaetning flytter medianen. Lejligheder-annoncer har lige nu en median pa 435.500 € i Mqabba.

Nar du er klar, omdanner vurderingsvaerktojet disse medianer til et estimat for netop din bolig i Mqabba. Tallet er gratis, og der bedes ikke om noget, for det vises.

Salg i Mqabba: hyppige sporgsmal

Hvad er den mediane udbudspris i Mqabba?
Den mediane udbudspris over 54 aktive annoncer til salg i Mqabba er 468.000 €, pr. 17. oktober 2026.
Hvilke boligtyper har prisdata i Mqabba?
3 boligtyper har i ojeblikket nok aktive annoncer i Mqabba til at offentliggore deres egen median: Lejligheder, Maisonetter, Penthouses.
Hvordan finder jeg ud af, hvad mit hjem i Mqabba er vaerd?
Brug det gratis vurderingsvaerktoj. Det tager udgangspunkt i de aktuelle medianer for Mqabba, justerer for din boligs detaljer, og estimatet vises, for du bliver bedt om noget.